اقامت یونان

اقامت یونان

آیا به فکر زندگی در یونان هستید؟ آیا راه‌های اخذ اقامت یونان را می‌شناسید؟ از اقامت یونان چه می‌دانید؟

سرزمین فلاسفه باستان از قبیل افلاطون، سقراط و ارسطو با کشورهایی مانند لیبی، قبرس، ایتالیا، و مصر مرزهای مشترک دارد و اقامت در این کشور به دلیل موقعیت استراتژیک آن با مزایای متعددی برای مهاجران همراه است.

یونان مهد دموکراسی است و ظهور تئاتر و بازی های المپیک به این کشور برمی‌گردد. از جمله مواردی که باعث شده اقامت یونان برای مهاجران بسیار جذاب باشد می‌توان به راه‌های متنوع اخذ اقامت دائم این کشور، بهره‌مندی از حقوق یکسان با سایر شهروندان، و خدمات رایگان پزشکی اشاره کرد.

یونان فقط سرزمین خدایان و قهرمانان نیست. یونان به خاطر آفتاب درخشان، دریای نیلگون و ماسه‌های طلایی‌اش معروف است. در ادامه این مقاله با ویزا هیلز مجموعه تخصصی اخذ اقامت یونان همراه باشید. 

زندگی در یونان مدرن و باکیفیت

یونان یکی از آفتابی‌ترین کشور‌های اروپاست و سبک زندگی مدرن و باکیفیتی را ارائه می‌دهد. هزینه زندگی در این کشور در مقایسه با دیگر کشورها پایینتر بوده، بنابراین افراد مقیم می‌توانند از  زندگی در این کشور و زیبایی منحصر به فرد آن لذت ببرند.

یونانی‌ها بسیار مهمان‌نواز هستند و شهروندان اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا که در یونان زندگی می‌کنند می‌توانند از یک سبک زندگی آرام، از جمله فعالیت‌های خارج از منزل، فرهنگ مدرن و فعالیت‌های اجتماعی لذت ببرند.

مزایای زندگی در یونان کدامند؟

یونان یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در اروپا است، اما مکان بسیار خوبی برای زندگی است.در اینجا برخی از بزرگترین دلایلی که مردم می‌گویند که زندگی در یونان را دوست دارند آورده شده است.

هزینه زندگی پایین است

هزینه زندگی در یونان به خصوص در مقایسه با سایر نقاط اروپا به طور شگفت‌انگیزی پایین است. هزینه‌های مسکن، حمل و نقل و مواد غذایی نیز بسیار پایین است. البته استثنائاتی در مناطق توریستی وجود دارد و در برخی موارد در این مناطق، هزینه‌ها افزایش می‌یابد. اما در حالت کلی می‌توان گفت که هزینه زندگی در یونان بسیار مقرون به صرفه است.

آب و هوایی بی‌نظیر و منحصر به فرد دارد

جای تعجب نیست که آب و هوای یونان در بیشتر فصول سال بسیار عالی است. واقع شدن این کشور در دریای مدیترانه به این معنی است که این کشور به طور متوسط سالانه ۲۵۰ روز آفتابی دارد. اگرچه زمستان‌ها گاهی سرد و برفی می‌شوند، اما معمولاً معتدل هستند. در همین حال، تابستان‌ها بسیار گرم و خشک و با آفتاب درخشان است. با وجود گرمای تابستان، شما می‌توانید هر روز انتظار وزیدن نسیم تازه‌ای را از دریا داشته باشید.

زندگی با آهنگ زیباتری حرکت می‌کند

بسیاری از مردم معتقدند که سرعت زندگی در یونان در مقایسه با دیگر کشورها و فرهنگ‌ها بسیار ملایم تر و لذت بخش تر است.

یونانی‌ها برای لذت بردن از دلخوشی ساده زندگی، مانند گذراندن وقت با دوستان و استراحت ارزش قائل هستند. این می‌تواند تغییر بزرگی برای افرادی باشد که از جامعه‌ای سریع‌تر می‌آیند، اما به این معناست که افراد بیشتری به تعادل بین کار و زندگی سالم‌تری دست می‌یابند و استرس کمتری دارند.

روش‌های اخذ اقامت یونان کدامند؟

یونان یکی از کشورهای بی‌نظیر اروپایی است که استانداردهای زندگی را در بالاترین سطح عرضه می‌کند. با توجه به آنکه یونان عضو اتحادیه اروپا و حوزه شنگن است افرادی که موفق به اخذ اقامت یونان می‌شوند اجازه دارند بدون نیاز به ویزا به مدت ۹۰ روز به سایر کشورهای حوزه شنگن سفر کنند.

اقامت یونان از طریق تمکن مالی

اگر شما از تمکن مالی مناسبی برخوردار هستید و می‌توانید به محض ورود به یونان هزینه‌های زندگی خود را مدیریت کنید بهتر است برای اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی اقدام کنید.

تمکن مالی یونان جایگزین مناسبی برای ویزای طلایی یونان است و برای اخذ این ویزا به گردش مالی سنگین نیاز ندارید. این در حالی است که در ویزای طلایی یونان باید برای خرید ملک به ارزش ۲۵۰ هزار یورو اقدام کنید و از عهده پرداخت مالیات بربیایید.

اقامت یونان از طریق تمکن مالی با مزایای متعددی همراه است که برخی از آنها عبارتند از:

ارزان‌ترین روش برای اخذ اقامت یونان است که برای دریافت آن به سرمایه زیاد نیاز ندارید.

اگر در دوران بازنشستگی به سر می‌برید و قصد دارید ادامه زندگی خود را در محیط رویایی سپری کنید برای دریافت این ویزا اقدام کنید.

افرادی که از این طریق موفق به دریافت اقامت دائم یونان می‌شوند اجازه سفر به کشورهای حوزه شینگن را دارند.

  • با اخذ ویزا یونان و پنج سال زندگی در یونان موفق به کسب اقامت دائم یونان می‌شوید.
  • از خدمات سلامت و سیستم آموزشی با کیفیت یونان بهره‌مند می‌شوید.
  • لازم نیست که تمام طول سال در یونان سکونت داشته باشید.

طبق قانون اداره مهاجرت یونان، شهروندان خارجی که بدون نیاز به کار قصد دارند در یونان اقامت داشته باشند می‌توانند برای اخذ این ویزا اقدام کنند

موسسه رایان دانش فیدار به شما کمک میکند تا اقامت یونان را از طرق مختلفی مانند سرمایه‌گذاری در یونان، تمک مالی در یونان، خرید ملک در یونان و موارد دیگر اخذ نمایید. ثبت شرکت یکی دیگر از روش‌هایی است که می‌تواند به اقامت یونان منتهی شود.

ویزا هیلز با در اختیار داشتن کارشناسان و مشاوران با تجربه و برجسته با در نظر گرفتن شرایط شما برای اقامت یونان بهترین راهنمایی ها را خواهد کرد و هنچنین بهترین شرایط را برای شما فراهم می کند.

بهترین دانشگاه ها در انتظار شما

رزرو وقت مشاوره اقامت

در این صفحه شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید. زمان مشاوره 30 دقیقه است. مشاوره بصورت حضوری و غیر حضوری ممکن است

Call Now Button
× Whatsapp