تحصیل در اروپا

تحصیل در اروپا

تحصیل در اروپا

از طریق چندین راه میشه اقامت اروپا گرفت و یکی از کارهایی که می تواند اقامت در اروپا را راحت تر کند تحصیل در اروپا می باشد . به همین خاطر هر ساله تعداد زیادی دانش‌ آموز و دانشجو از کشورهای گوناگون بالاخص از آسیا ، جهت ادامه تحصیل به کشورهای اروپایی می‌روند. در این مقاله مختصری در مورد هر کشور و شرایط تحصیلی آن بررسی شده است

تحصیل در اروپا مزایایی دارد که در ادامه شرح داده شده است.

  • اخذ ویزای شینگن و امکان سفر به تمامی کشورهای شینگن
  • امکان اخذ اقامت و اجازه کار
  • تحصیل به زبان انگلیسی در تمامی مقاطع
  • امکان اخذ بورسیه تحصیلی
  • هزینه دانشگاه ها نسبت به سایر کشورهای دنیا مناسب است
  • نزدیکی به ایران و حمل و نقل آسان و سریع
  • ارزان سفر کنید

تحصیل در اروپا

تحصیل رایگان در اروپا

با توجه به استقبال و تقاضای روزافزون مردم جهان به ویژه آسیا در خصوص تحصیل در اروپا، مدتی است که سیاستی در نظر گرفته شده که آموزش رایگان لغو و شهریه جایگزین شود. اما در حال حاضر نیز در برخی از کشورها مانند اتریش، یونان، فرانسه، آلمان، هلند و ایتالیا امکان تحصیل به صورت رایگان وجود دارد و در برخی کشورها مانند اتریش هزینه تحصیل بسیار پایین است.

تحصیل در اتریش:

من می خواهم برای تحصیل به اتریش بروم! من خودآموز هستم و پدر یا مادرم می توانند از طریق ویزا هیلز در اتریش پیشنهاد شغلی دریافت کنند که این یک تصمیم عالی برای کل خانواده است.

زبان رسمی در اتریش آلمانی است و برای تحصیل در اتریش باید به زبان آلمانی تسلط داشت.

البته امکان تحصیل به زبان انگلیسی نیز وجود دارد. این را هم بگویم که تحصیل در اتریش تا 15 سالگی رایگان است و حتی دولت به دانش آموزان یارانه پرداخت کرده است.

تحصیل در اروپا

تحصیل در یونان :

یونان هم می توانید تمکن مالی بگیرید برای خانواده و هم تحصیل کنید. اینطوری هم خانواده کنار هم هستید و هم شما ادامه تحصیل میدید. نگران اخذ تمکن مالی نباشید ویزا هیلز در تمام مراحل کنار شماست و بهترین شرایط رو برای شما فراهم می کند.

تحصیلات عالی در این کشور به دو قسمت تقسیم می‌گردد که عبارتد از : تحصیلات دانشگاهی و تحصیلات فنی. در شرایطی که افراد خارج از این کشور برای تحصیل در دانشگاه‌های یونان درخواست داده و اتباع غیر از اتحادیه اروپا باشند، می‌بایست ویزای تحصیلی دانشجویی جهت وارد شدن به این کشور و تحصیل در یونان بگیرند. زبان تدریس بیشتر دانشگاه‌های یونان در مقطع کارشناسی، زبان یونانی است و برای دانشجویان خارجی دوره‌های آموزشی زبان یونانی برگزار می‌گردد که هزینه‌های آن بوسیله خود دانشجویان پرداخت می‌شود، هزینه تحصیل جهت دانشجویان مقیم اتحادیه اروپا رایگان بوده و این دانشجویان از پرداخت شهریه به دانشگاه‌های دولتی و کالج‌ها معاف می‌باشند، ولی دانشجویان خارجی سایر کشورها ملزم به پرداخت هزینه و شهریه تحصیل خود می‌باشند.

تحصیل در فرانسه

تحصیل در فرانسه رایگان بوده و از آنجایی که قریب به دویست میلیون نفر در دنیا به زبان فرانسه سخن می‌گویند، آشنایی و تسلط به این زبان، سهولت دسترسی به بیش از 47 کشور در جهان را میسر می‌کند.

 متقاضیان برای تحصیل در دانشگاه‌ها باید بر این زبان مسلط بوده و امتحان  TCFیا DELF را با موفقیت پشت سر گذاشته باشند.  از اولین سال شروع تحصیلات دانشگاهی، امكان گرفتن مجوز موقت كار با اعتبار حداكثر نُه ماه قابل تمدید موجود است.

برای تعطیلات دانشگاهی این مجوز با اعتبار سه ماهه صادر می‌گردد. اگر شخصی هفت سال پی در پی در فرانسه زندگی کند (چه از طریق روادید کار و چه تحصیلی) قادر است اقامت فرانسه را کسب کند.

گذراندن دوره‌های زبان، امکان گرفتن روادید یک ساله دانشجویی را برای متقاضی مهیا کرده و سپس قادرند در رشته‌های دانشگاهی مورد نظر خود به ادامه تحصیل بپردازند.

تحصیل در اروپا

تحصیل در آلمان

این کشور پس از آمریکا و انگلیس سومین کشوری است که متقاضیان تحصیل خارجی رشته‌های کارشناسی ارشد را به خود جذب می‌نماید . اشخاصی که در این کشور در رشته‌های فنی و مهندسی فارغ‌التحصیل می‌گردند، مجوز کار در این کشور را می‌گیرن. تحصیل در آلمان در بیشتر دانشگاه‌های این کشور در مقطع کارشناسی، به صورت مجانی است ولی دانشجویان متقاضی می‌بایست مسلط به زبان آلمانی در سطح مدرک  B2باشند. در این کشور ارایه مدرک زبان آلمانی اجباری است. در مقطع فوق لیسانس تعداد کمی از رشته‌ها به زبان انگلیسی تدریس می‌گردند که در این صورت ارایه مدرک زبان انگلیسی ضروری بوده که به طور معمول IELTS 6.5 به بالا لازم می‌باشد.

تحصیل در هلند

هلند کشوری است که به علت دارا بودن آسایش و تأمین اجتماعی خوب، امکان کار همزمان با تحصیل و نیز کار بعد از فارغ التحصیل شدن، بسیار مورد عنایت و استقبال متقاضیان واقع شده است. تحصیل در دانشگاه‌های هلند به صورت مجانی نبوده ولی به مقدار قابل ملاحظه‌ای کمتر از هزینه‌های تحصیلی در کشورهایی مانند استرالیا است و اگر متقاضی حتی یک سال در این کشور تحصیل کند قادر است مجوز کار بگیرد. زبان تحصیل در هلند ، هلندی یا انگلیسی بوده و تعداد دوره‌های زبان انگلیسی در مقاطع بالاتر از کارشناسی به تدریج رشد می‌یابد. برای تحصیل به زبان انگلیسی داشتن مدرک آیلتس 6 ضروری می‌باشد.

تحصیل در اسپانیا

از مهمترین فواید تحصیل در اسپانیا را می‌توان کم‌هزینه بودن آن دانست و نیز دانشجویان مقطع فوق لیسانس و دکترا قادرند از بورس‌های تحصیلی نیز استفاده نمایند. بیشتر دانشگاه‌های اسپانیا به زبان اسپانیایی بوده اما برخی از رشته‌ها به زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا درس داده می‌شوند.

تحصیل در ایتالیا

این کشور سومین کشور جهان و اولین کشور در اروپا از نظر آسانی در پذیرش برای متقاضیان تحصیل است. تحصیل در ایتالیا التزام به صرف هزینه دارد. با توجه به اعتبار بالای دانشگاه‌های ایتالیا، بسیاری از رشته‌های تحصیلی در این کشور به شکل بین‌المللی و با همکاری دانشگاه‌های معروف اروپایی و آمریکایی انجام و درجه‌های علمی از کلیه دانشگاه‌های همکاری کننده صادر می‌گردد.

تحصیل در این کشور هم به زبان ایتالیایی و هم انگلیسی امکانپذیر بوده و با داشتن مدرک زبان انگلیسی با نمره 6  IELTS پذیرش دانشگاه امکان پذیر است.

باید اینو هم بگم که برای گرفتن ویزا، ویزا هیلز در کنار شماست و شما با خیال راحت میتوانید اقدام بکنید و ویزای ایتالیا رو به صورت تضمینی اخذ کنید و در ایتالیا شروع به تحصیل کنید.

تحصیل در اروپا

اقامت کاری اروپا:

در کل اروپا امکان پیدا کردن شغل در صورتی که زبان آن کشور را مسلط باشید وجود دارد. حالا در برخی از رشته ها مثل رشته های فنی و مهندسی امکان کار به زبان انگلیسی هم وجود دارد. چه بهتر که هم در کشوری کار کنم که درآمد به یوروی به همراه اقامت داشته باشم و در نهایت پاسپورت آن کشور را بگیرم. ما در مجموعه ویزا هیلز در کشور اتریش در حوزه تخصصی شما کار رو پیدا کرده و پس از تایید از کارفرما و اداره AMS و اداره مهاجرت کارت اقامت شما رو اخذ خواهیم کرد. باید بگم که کار در قلب اروپا، اتریش مزایای زیادی براتون دارد ! چرا که در امن ترین، پیشرفته ترین و با کیفیت ترین کشور اروپایی هم کار کرده و هم آینده فرزندان خود را به بهترین شکل ممکن رقم خواهید زد.

ویزا توریستی فرانسه :

فرانسه با جمعیت 2.2 میلیون نفر (105 کیلومتر مربع) در مرکز شهر و جمعیتی بالغ بر 12 میلیون نفر در کل منطقه شهری یکی از بزرگ ترین و متراکم ترین ترین شهرها در اروپا است . امتداد رودخانه سن در شمال فرانسه در پاریس جاری است.

پاریس شهری زیبا و عاشقانه و مملو از مکان های تاریخی و تاثیرگذار در عرصه فرهنگ هنر، مد، موادغذایی  و طراحی می باشد. همچنین این شهر با لقب شهر نور و پایتخت مد شناخته می شود و مکان برخی از بهترین و لوکس ترین طراحان جهان مد و آرایشی مانند شانل، کریستین دیور،  ایو سن لوران، گرلن،  لانکوم اورئال و کلارینس می باشد .

پاریس یکی از شهرهای مهم اروپاست که به دلیل جاذبه های گردشگری مختلفی که در دل خود دارد سالانه میزبان مسافران و گردشگران مختلفی است .

این شهر در طول تاریخ رویدادهای مختلفی به خود دیده است و می تواند شما را با تاریخ پر فراز و نشیب فرانسه به خوبی آشنا کند هیچ چیز بهتر از این نیست که در شب های پرستاره فرانسه سری به پاریس بزنید و در کنار برج ایفل خاطره ای را در ذهن حک کنید. ویزا هیلز شما را در اخذ ویزای مالتی و سینگل فرانسه راهنمایی نموده و بهترین اقدامات رو برای اخذ نتیجه مطلوب انجام میدهد.

تحصیل در اروپا

ویزا توریستی ایتالیا :

ایتالیا کشوری در جنوب اروپا و پایتخت آن شهر رم است . این کشور از شبه جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکیل شده است . ویزا هیلز برای شما عزیزان می تواند در کوتاه ترین مدت ویزای کوتاه مدت و بلند مدت همراه با رزرو هتل و هواپیما با مدارک شغلی و مالی مهیا کند . فصل کریسمس در میلان یک ماجرای برفی است قدم زدن در خیابان های پر از برف و شرکت در فعالیت های برفی با خانواده همیشه بهترین راه برای گذراندن تعطیلات است . تمام خیابان های میلان با چراغ های کریسمس و بازارهای محلی روشن می شوند .

یکی از چهار پایتخت مد در جهان میلان هست با برندهای لولکس برای خرید .هرساله به طور میانگین حدود 60 میلیون گردشگر خارجی از ایتالیا بازدید میکنند و از این نظر پنجمین کشور پر بازدید در جهان است از جمله جاذبه های گردشگری ایتالیا می توان به شهر ونیز ، ورونا، تروی، جزیره لاپلوسا و فلورانس اشاره کرد .

تیم با تجربه ویزاهیلز خدمات اخذ اقامت کاری اروپا ، تحصیل در اروپا ، اخذ ویزای توریستی شنگن و … را برای شما عزیزان در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد داد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
× Whatsapp